1,99 millioner. Så mange spillere har lastet ned FIFA 13-demoen som ble lansert på tirsdag. Det er 1 990 000 personer på tre døgn.
Det melder utvikler og utgiver Electronic Arts, som legger til at spillere fra 73 land har engasjert seg i demoen så langt. Suksessen representerer en økning på 29% i forhold til fjoråret, og tallene lover naturligvis godt for FIFA 13.
FIFA 12 har solgt i bøtter og spann gjennom hele året, og dersom FIFA 13 tangerer disse salgstallene med en hel tredjedel står EA overfor en av sine største salgssuksesser noensinne.
FIFA 13 skal slippes den 27. september, men det kan tenkes at Gamereactor allerede har mottatt sitt eksemplar, og at testing allerede er igang. Hvem vet?