Norsk
Gamereactor
esports
Counter-Strike 2

Fnatic gjør flere endringer i sin Counter-Strike 2 vaktliste

Nye spillere har blitt hentet inn, mens andre har blitt benket og sendt andre steder.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Fnatic gjør seg klar for sesongen 2025 Counter-Strike 2, som for dem vil se handling som begynner denne uken når BLAST Bounty Spring Qualifiers finner sted. Med denne turneringen som skjer veldig snart, gjorde esportsorganisasjonen en rekke endringer i siste øyeblikk til sin aktive vaktliste.

Dette har inkludert benking av Tim "nawwk" Jonasson og løslatelsen av Can "kyuubii" Ali, som har blitt anskaffet av BIG. I stedet for disse to individene finner vi Rodyon "fear" Smyk, og Denis "Burmylov" Buraga som er anskaffet fra MOUZ NXT.

Den andre endringen som er verdt å merke seg er at Fnatic også har hentet inn Peter "casle" Ardenskjold som hovedtrener og Miks "Independent" Siliņš som assistenttrener for å hjelpe laget og hjelpe dem med å oppnå sine anstrengelser for å nå toppen av en stor turnering i dette kalenderåret, noe de ikke har gjort på rundt seks år.

Counter-Strike 2
Photo: Fnatic

Relaterte tekster

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

ANMELDELSE. Skrevet av Patrik Severin

Patrick har fortsatt med å desarmere bomber, redde gisler og kjøpe obskøne mengder våpen i denne oppfølgeren til det klassiske spillet.



Loading next content