Norsk
Gamereactor
nyheter
Sin

Grand Theft Auto: Sin City i November?

Neste utgave i det ekstremt populære Grand Theft Auto serien er allerede garantert umenneskelig suksess, men spillets status er fortsatt uviss. Nå begynner dog den første infoen å tikke inn.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt

Neste utgave i det ekstremt populære Grand Theft Auto serien er allerede garantert umenneskelig suksess, men spillets status er fortsatt uviss. Nå begynner dog den første infoen å tikke inn.

HQ

Bortsett fra The Sims er det ingen andre spill, som kan måle seg med den voldelige Grand Theft Auto serien. Siden 3’erens debut på PlayStation 2 har Rockstars gullegg oppnådd stjernestatus over hele verden, og selv om flere grupper og regjeringer har protesteret høylytt over den enorme mengden blod og vold i spillene, har det bare økt salgstallene.

Vi har lenge hørt rykter om det nye spillet, som ifølge ryktene ville hete GTA: San Andreas, men Rockstar har holdt skuta tett, men nå begynner det endelig å røre på seg. I dag satte den internasjonale internettbutikken, Amazon.com, opp et spill ved navn GTA: Sin City, med utgivelse 5. november. Der er dermed stor sjanse for at dette er spillets faktiske navn (og altså ikke San Andreas). Det skal dog nevnes at Sin City tittelen først dukket opp som en aprilspøk fra Rockstar/Take 2 og ennå venter vi altså på en bekreftelse.

Ennå er det altså bare rykter, men vi venter spent på å høre fra Rockstar og Take 2 og melder selvfølgelig straks tilbake så snart ny konkret info foreligger.

Relaterte tekster

C-C-C-Catfight!

C-C-C-Catfight!

NYHET. Skrevet av Bernt Erik Sandnes

Jepp, så er det ikke lenge til at kattemor får sin egen film. Det er Electronic Arts som står som utgir spillet. Filmen kommer på kino i august og spillet forhåpentligvis om ikke lenge. For skjermisene ser fete ut! Skjermisene ser du innenfor!



Loading next content