Selv om mange sikekrt er skuffet over at det ikke slippes et originalt Grand Theft Auto spill i år, så lover Rockstar at fans skal få en blodig og ikke minst, skummel jul med Manhunt!
Med fokus på skrekk og ikke minst blod, kommer Rockstar snart med en tittel som lett kan bli en ny bestseller fra det populære teamet bak Grand Theft Auto. Manhunt heter spillet, som ifølge utvikleren selv, er mer brutalt og voldelig enn noe annet spill hittils, men i motsetning til det meget skuffende State of Emergency, så vil Manhunt legge mer vekt på den alvorlige siden av volden, da spillet er et meget mørkt og grusomt horror-spill.
Selv om Rockstar ennå er tilbageholdende med info om spillet, så burde det slippes til PS2 rundt juletider og man kan trygt si at vi gleder oss til å få fingrene i det. Dere kan nyte de nyeste screenshotta her: