Norsk
Gamereactor
nyheter
Guitar Hero II

Snacks til Guitar Hero II

Flere sanger til Xbox 360

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Activision og Red Octane har sendt oss en pressemelding som inneholder litt informasjon om Guitar Hero II. Spillet lanseres allerede begynnelsen av året til Xbox 360 (Playstation 2-versjonen er allerede ute).

Utover de sanger som allerede finnes til Playstation 2-versjonen, kommer det ytterligere ti sanger (i alt 70) til Xbox 360. Fem av disse sangene er bekreftet av Activision:

- Billion Dollar Babies (Alice Cooper)
- Hush (Deep Purple)
- Dead! (My Chemical Romance)
- Life Wasted (Pearl Jam)
- Rock N Roll Hoochie Koo (Rick Derringer)

Utover de ekstra sangene kan man kjøpe flere sanger over Xbox Live Marketplace og forhåpentligvis ganske snart vil Activision og Red Octane fortelle om de spennende online-planene sine.

Guitar Hero II
Guitar Hero II
Guitar Hero II
Guitar Hero II
Guitar Hero II
Guitar Hero II

Relaterte tekster

Guitar Hero IIScore

Guitar Hero II

ANMELDELSE. Skrevet av Kristian Nymoen

Kristian har rocket og svetten piplet i den forbedrede Xbox 360-versjonen av Harmonix heftige hardrockspill.

Guitar Hero IIScore

Guitar Hero II

ANMELDELSE. Skrevet av Petter Engelin

Guitar Hero er tilbake og nå i enda bedre form tidligere og vi har rocket oss både svette og klamme.



Loading next content