Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
nyheter
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin kommer til Steam neste måned

Og spillet er nå tilgjengelig til for permanent nedsatt pris.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Square Enix har annonsert at Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin kvitter seg med sin Epic Games Store-eksklusivitet på PC og snart vil være tilgjengelig på Steam også.

Den 6. april blir tittelen endelig å finne på Steam, og vil også bli tilbudt til en permanent nedsatt pris på tvers av alle plattformer, selv om hva denne er ikke har blitt bekreftet enda. Rabatten gjelder imidlertid for Digital Deluxe Edition, Standard Edition og Season Pass, som alle blir tilgjengelige på Steam.

Sjekk ut den nyeste traileren for spillet nedenfor, og les gjerne Kristians tanker om Stranger of Paradise i anmeldelsen hans her.

HQ
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Relaterte tekster



Loading next content