Norsk
Gamereactor
nyheter
Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood har fått en ny gameplay-trailer

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Det ser ut til at Wolfenstein: Youngblood er en litt "mindre" spillopplevelse enn eksempelvis Wolfenstein II: The New Colossus, men til gjengjeld introduserer spillet kooperativt spill til serien, og det ser også ut til å være fokus på litt større baner, som drar inspirasjon fra blant annet Dishonored.

Spillet kommer faktisk allerede den 26. juli, og vil naturligvis derfor være å se på årets E3-messe. Men innen vi når så langt, så har spillet fått en ny gameplay-trailer.

Den er ganske kort, men gir oss i hvert fall en smakebit. Dessuten avslører traileren at spillet vil være blant de få som støtter Nvidias Ray Tracing-teknologi.

Gleder du deg?

HQ
Wolfenstein: Youngblood

Relaterte tekster

Wolfenstein: YoungbloodScore

Wolfenstein: Youngblood

ANMELDELSE. Skrevet av Ingar Takanobu Hauge

Wolfenstein-serien er tilbake med en alternativ utgave av 80-tallet. Serien byr på to hovedpersoner, men beviser samtidig at "jo flere jo bedre" ikke alltid stemmer.



Loading next content